Rezerwacja

Termin pobytu, możecie Państwo zarezerwować telefonicznie lub drogą mailową.

Termin niezaliczkowany pozostaje do naszej dyspozycji- potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wys. 30% całej wartości pobytu, nie mniej jednak niż 300 zł. Przy pobytach o wartości niższej niż 300 zł. np. pobyt weekendowy, należy wpłacić sumę za cały pobyt.  Rezerwacja z wyprzedzeniem.Umownie przyjęliśmy czas oczekiwania na zadatek 2-3 dni, od momentu rezerwacji telefonicznej. Bardzo często zdarza się natomiast, że termin ten określamy indywidualnie przy rezerwacji.

 
 
 

Zasady pobytu, zwrotów itd.

-wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją poniższych warunków.
 1. Dopłata w dniu przyjazdu- gotówką lub przelewem, za cały zarezerwowany przez Państwa okres pobytu.  W ośrodku nie można płacić kartą.
 2. Uwaga: Prosimy nie wpłacać zadatku przed dokonaniem konkretnej rezerwacji. Mailowa odpowiedź, z naszej strony, na zapytanie o wolne terminy, nie może być brana pod uwagę jako potwierdzenie zarezerwowania wczasów. Zawsze należy telefonicznie lub mailowo ustalić termin i warunki pobytu.
 3. W terminie do 30 dni przed planowanym przyjazdem, zwracamy Państwu zadatek pomniejszony o 20% kwoty.
 4. UWAGA: REZERWACJE ZŁOŻONE PO 13 MAJA 2020 -INNE ZASADY ZWROTU !!! JEDYNĄ SYTUACJĄ W JAKIEJ ZWROTY BĘDĄ UWZGLĘDNANE, JEST ODGÓRNE/PAŃSTWOWE ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI OBIEKTÓW NOCLEGOWYCH. ZWROTY BĘDĄ REALIZOWANE DO 180 DNI LUB ZASPOKAJANE VOUCHERAMI Z TERMINEM NA WYKORZYSTANIE DO 1 ROKU.
 5. Opóźnienie przyjazdu lub wcześniejszy wyjazd z wczasów, nie jest podstawą do żądania zwrotu za niewykorzystane dni.
 6. Rezerwacja terminu np. od 4.07. do 10.07. oznacza przyjazd w dniu 4.07. od godz. 15.00 oraz wyjazd w dniu 10.07.do godz.11.00 
 7. Opłata klimatyczna wynosi 2 zł/os/doba i nie jest wliczona w cenę pobytu.
 8. Przyjazd po godzinie 22.00 wiąże się z dodatkową opłatą 50 zł.
 9. UWAGA:   Zakłócanie CISZY NOCNEJ może skutkować wykwaterowaniem z obiektu z winy gościa, jeszcze tej samej nocy, której incydent ma miejsce- bez zwrotu jakichkolwiek kosztów !!!
 10.  
   
   

wpłata zadatku

Tytuł wpłaty:                              
Rachunek:  
Przelew z zagranicy:  

 

 
 

 


 


Zapraszamy również

Zakopane Willa Centrum

DOM WCZASOWY - DANUSIA

Kontakt

Skontaktuj się z nami