WARUNKI REZERWACJI- NR KONTA

Termin pobytu, możecie Państwo zarezerwować telefonicznie lub drogą mailową. Prawidłowo złożona/przyjęta rezerwacja, zawsze kończy się podaniem Państwu Nr rezerwacji. Numer należy wpisać w tytule przelewu, z dopiskiem, do którego ośrodka się Państwo wybieracie (Zakopne, Danusia lub Brzozowy Gaj)- instrukcja na dole strony.

Termin niezadatkowany pozostaje do naszej dyspozycji- potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wys. 30% całej wartości pobytu, nie mniej jednak niż 300 zł. Przy pobytach o wartości niższej niż 300 zł. np. pobyt weekendowy, należy wpłacić sumę za cały pobyt.  Rezerwacja z wyprzedzeniem.Umownie przyjęliśmy czas oczekiwania na zadatek 2-3 dni, od momentu rezerwacji telefonicznej. Bardzo często zdarza się natomiast, że termin ten określamy indywidualnie podczas rezerwacji.  Rezerwacja na ostatnią chwilę.Przy rezerwacji składanej na krótki czas przed planowanym przyjazdem, prosimy o dokonanie przelewu praktycznie niezwłocznie, oraz o przesłanie potwierdzenia transakcji drogą mailową: domkibrzozowygaj@gmail.com lub mms-em, w formie zdjęcia potwierdzenia przelewu na nr 888386765

 

 

 

 
 
 

Zasady pobytu, zwrotów itd.

-wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją poniższych warunków.

 1. Dopłata w dniu przyjazdu- gotówką lub przelewem, za cały zarezerwowany przez Państwa okres pobytu.  W ośrodku nie można płacić kartą.

 2. Uwaga: Prosimy nie wpłacać zaliczki przed dokonaniem konkretnej rezerwacji. Mailowa odpowiedź, z naszej strony, na zapytanie o wolne terminy, nie może być brana pod uwagę jako potwierdzenie zarezerwowania wczasów. Zawsze należy telefonicznie lub mailowo ustalić termin i warunki pobytu.

 3. W terminie do 30 dni przed planowanym przyjazdem, zwracamy Państwu zadatek pomniejszony o 20% kwoty.

 4. UWAGA: REZERWACJE ZŁOŻONE PO 13 MAJA 2020 -INNE ZASADY ZWROTU !!! JEDYNĄ SYTUACJĄ W JAKIEJ ZWROTY BĘDĄ UWZGLĘDNIANE, JEST ODGÓRNE/PAŃSTWOWE ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI OBIEKTÓW NOCLEGOWYCH. ZWROTY BĘDĄ REALIZOWANE DO 180 DNI LUB ZASPOKAJANE VOUCHERAMI Z TERMINEM NA WYKORZYSTANIE DO 1 ROKU.

 5. Opóźnienie przyjazdu lub wcześniejszy wyjazd z wczasów, nie jest podstawą do żądania zwrotu za niewykorzystane dni.

 6. Rezerwacja terminu np. od 4.07. do 10.07. oznacza przyjazd w dniu 4.07. od godz. 15.00 oraz wyjazd w dniu 10.07. do godz.11.00 

 7. Opłata klimatyczna wynosi 2 zł/os/doba i nie jest wliczona w cenę pobytu.

 8. Przyjazd po godzinie 22.00 wiąże się z dodatkową opłatą 50 zł.

 9. UWAGA:   Zakłócanie CISZY NOCNEJ może skutkować wykwaterowaniem z obiektu z winy gościa, jeszcze tej samej nocy, której incydent ma miejsce- bez zwrotu jakichkolwiek kosztów !!!

 10.  

   

FAKTURY VAT BARDZO WAŻNE. Nowe zasady podatkowe wchodzą w życie 1 stycznia 2020 r.

Już w momencie rezerwacji, PRZED WPŁATĄ ZADATKU- musimy wiedzieć, czy ewentualna faktura VAT za Państwa wczasy, bedzie wystawiona na:  1   Państwa zakład pracy (odbiorca) - niezbędne jest podanie nam Nr NIP pracodawcy,    2   Państwa imiennie- nie są konieczne żadne dodatkowe informacje.  Jeżeli pominiecie Pańswo tę kwestię (zakład pracy/fra na firmę), jedyną formą faktury możliwej do otrzymania będzie faktura imienna - PROSIMY O TYM PAMIĘTAĆ

   

   

   
   
   

   

wpłata zadatku

Tytuł wpłaty:                            

Brzozowy Gaj + rezerwacja Nr ....  + godność osoby rezerwującej

Rachunek:

Helena Kuldanek  63 1020 3466 0000 9302 0118 1304

Przelew z zagranicy:

SWIFT: BPKOPLPW

 

 

 
 
 

 

 

 

Pół żartem, pół serio :) 

   Bardzo nam przykro, lecz chroniąc nasze życie prywatne, byliśmy zmuszeni napisać tych kilka słów poniżej. Cytując klasyka "...czasami człowiek musi, inaczej się udusi..."  Człowiek Kulturalny nie obrazi się a Pan, który dzwonił ostatnio o 3.45 w nocy niech przeczyta 2 razy.  !!! DZWOŃ TYLKO OD 9.00 DO 18.00 !!! Podobnie jak Wy, Mili Państwo, my również  NIE PRACUJEMY 24h na dobę !!!  Miło obsługujemy tylko w godzinach od 9.00-18.00. w weekend do 15.00. Zanim Zadzwonisz spójrz na zegarek oraz w kalendarz, bo może to akurat  1 dzień świąt Bożego Narodzenia, godzina 18 w wigilię albo 3 w nocy !!!- wszystkie przykłady z życia wzięte:) W pozostałych godzinach napisz maila. W razie AWARII* napisz SMS. * Awaria to nie chęć poznania wolnych terminów na przyszły miesiąc:)

 


 


Zapraszamy również

Zakopane Willa Centrum

DOM WCZASOWY - DANUSIA

Kontakt

Skontaktuj się z nami

DOMKI BRZOZOWY GAJ
ul. ZYGMUNTA III 4, 84-104 Jastrzębia Góra
kom. 888 386 765    ( 9-17 )
domkibrzozowygaj@gmail.com

Chcąc poznać cenę pobytu nie zapomnij o podaniu terminu pobytu, ilości osób oraz wieku ewentualnych dzieci.

POWYŻSZA PROMOCJA DOTYCZY NISKIEGO SEZONU- 1OS. Z 2 POSIŁKAMI DZIENNIE- PRZY ZAKWATEROWANIU  MIN. 5 OSÓB NA 1 DOMEK